Popularne posty

Szukaj na blogu

piątek, 30 listopada 2012

Międzynarodowa wystawa kotów rasowych w Warszawie- informacja prasowa

Uwaga Kociarze! Wieść niesie, iż w najbliższy weekend (1. i 2. grudnia) w Warszawie, w Hali Widowiskowo – Sportowej „Arena-Ursynów” przy ulicy Pileckiego 122 odbędzie się 21. i 22.  Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych. Organizatorem wystawy jest Elitarny Klub Kota Rasowego. We wszystkich weekendowych wydarzeniach weźmie udział ponad 400 kotów.  Oprócz wystaw, zaplanowanych zostało mnóstwo atrakcji dla rodzin i dzieci.
Niezmiennie od lat wydarzenie to cieszy się popularnością nie tylko wśród wystawców, ale także odwiedzających. W tym roku, twórcy marki Bazyl postanowili nagrodzić najlepsze koty wystawy, które zakwalifikują się do kategorii Best in Show. Kolejna edycja Międzynarodowej Wystawy Kotów Rasowych, organizowana przez Elitarny Klub Kota Rasowego będzie nie lada wydarzeniem nie tylko dla posiadaczy, ale także dla miłośników tych czworonogów. W imprezie weźmie udział ponad 400 przedstawicieli kotów przeróżnych ras nie tylko z Polski i z całej Europy.


Najbardziej emocjonującą i jednocześnie najtrudniejszą kategorią jest kategoria Best in Show, gdzie wybierane są najpiękniejsze koty wystawymówi Anna Józefowicz, współtwórczyni marki Bazyl. - Dlatego postanowiliśmy nagrodzić wszystkie koty, którym udało się znaleźć w tym zaszczytnym gronie.

Dla odwiedzających Wystawy, przygotowana została cała masa atrakcji. Oprócz kotów, podziwiać będzie można rasowe gryzonie, uzyskać bezpłatne porady weterynaryjne oraz odwiedzić kiermasz dla zwierząt i zaopatrzyć w akcesoria dla swoich pupili. Dla dzieci przygotowane zostały konkursy plastyczne, gry i zabawy oraz animacje. A wszystko to w przyjaznej i rodzinnej atmosferze.
Wystawa będzie czynna w sobotę, od 9.30 do 17.30 oraz w niedzielę od 9.30 do 17.00.

***
Więcej informacji udziela:
Anna Kryłowicz
PR Manager
9.90 Public Relations
kom. 601-593-082

@mrrruuuuu...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...