Popularne posty

Szukaj na blogu

wtorek, 16 sierpnia 2011

Jak rozmawiać z kotem? Początek nowej jakości kontaktów pomiedzy gatunkami


Cześć Wam, dziś mam dla Was nie byle co, bo niezwykle pożyteczny (wbrew pozorom) wpis o tym jak rozmawiać z kotem (i w ogóle ze zwierzętami ale w szczególnym odniesieniu do futerkowych indywidualistów)! I nie mam tu na myśli zwykłej "wymiany" zdań i miauknięć między kotem a jego właścicielem, wszak nie od dziś wiadomo, że koty lubią sobie z od czasu do czasu "pogawędzić" z człowiekiem. Co byście powiedzieli na jeszcze ciekawszą pogawędkę ze swoim kotem np. dajmy na to o pogodzie, o tym dlaczego włazi tam gdzie nie powinien, co  myśli, co czuje? Zwierzęta mogą bowiem ponoć odbierać i przekazywać sobie telepatycznie obrazy, uczucia i myśli. Mogą również kontaktować się w ten sposób z samym człowiekiem (oczywiście jeśli posiądzie on takową umiejętność).  ZdZiwiEni? zAsKOczeni?  Całkiem możliwe, też byłam zdziwiona jak się o tym dowiedziałam.  Mało tego, do dziś nie udało mi się porozmawiać ze Smerfetką. Ale to pewnie dlatego, że prawie wcale nie ćwiczę. A dobry "trening" w tym przypadku okazuje się wręcz niezbędny. Zwłaszcza jeśli chodzi o rozmowę z tak wymagającym zwierzęciem jakim jest kot! Należy też dodać, iż to o czym dzisiaj piszę nie jest żadną magią, no może wkracza trochę w dziedzinę parapsychologii.
  A więc...
Technika telepatycznego porozumiewania się z kotem przede wszystkim wymaga dużego skupienia i zrelaksowania. Dlatego też nie oczekujcie widocznych rezultatów już po pierwszej próbie. To wymaga czasu. Tutaj główną rolę odgrywać będą Wasze uczucia, myśli, wyobrażenia, to one są niezbędne do do rozmowy z kotem.  Warto też wcześniej odpowiednio się zrelaksować (parę głębszych wdechów  i wydechów nie zaszkodzi) a także wyobrazić siebie jako kota(patrz wpis o kocich zmysłach). Zadajmy sobie pytanie, jak to jest być kotem? Jak kot postrzega otoczenie, jak odczuwa, jak myśli? Następnie warto jest skorzystać z poniższych wskazówek i postępować według tego schematu codziennie. Kto wie jakich zdumiewających rzeczy (o sobie i o świecie) dowiecie się od własnego kota.....  


1. Wyobraź sobie swojego kota. Jeżeli masz ich więcej, przywołaj w myśli tego, z którym chcesz porozmawiać. Odtwórz w myślach wygląd swojego kota, możesz też pomóc sobie, wymawiając w myślach jego imię. 

2. Pomyśl o kocie z miłością. Odbierze to uczucie drogą telepatyczną.

3. Zapytaj, czy chciałby ci coś przekazać. Wyobraź sobie, że kot Ci odpowiada.

4. Zapytaj go czy możesz coś dla niego zrobić. Każdy obraz i myśl, które do ciebie docierają w odpowiedzi, odbieraj z uczuciem miłości. Bądź wdzięczny za wszystko, co otrzymujesz .

5. Zadawaj kolejne pytania. Nie powtarzaj wciąż tego samego. Jeżeli na przykład kot chciałby dostać nową miseczkę, zapytaj, jak mu smakuje jedzenie.

6. Kontynuuj zadawanie pytań.  Zaufaj swojej wyobraźni.

7. Kiedy wydaje ci się, że otrzymałeś odpowiedź, potwierdź to. Odpowiedź może nadejść w postaci myśli, obrazu lub lekkiego ukłucia bólu.

7 komentarzy:

 1. mówiłam mu, ze bardzo go kocham, a on sie zaczol lizac

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. może chciał być czysty dla kochającej osoby he he:)

   Usuń
 2. HÓIOWY BLOK XDDD

  OdpowiedzUsuń
 3. "Hóiowy" komentator ;}

  Fajny artykuł ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo przydatny artykuł. Może też być pomocny taki ogólnikowy znaleziony w sieci http://www.opcja.vot.pl/?p=4 w pewnym sensie też dotyczy tego tematu.

  OdpowiedzUsuń
 5. powiedziałam że go kocham a on zamiałczał

  OdpowiedzUsuń
 6. Powiedziałem ze go kocham i ona do mnie podeszła i mnie polizała po policzku :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...